Loading...

Система Бонусів

Ми раді презентувати нашу нову системи бонусів, яка створена, щоб надати вам приємні переваги та винагородити вас за вашу вірність. У нашому інтернет-магазині ми не тільки пропонуємо вам найкращі товари, але і дбаємо про ваш комфорт та задоволення від покупок.


Де перевірити кількість наявних бонусів?

Інформацію про кількість доступних вам балів, варіанти заробітку та рівень отримання бонусів ви можете знайти в особистому кабінеті, в розділі «Мої бонуси».


Як це працює?

Наша система бонусів - це шлях віддячити вам за кожну покупку. Щоразу, коли ви робите замовлення, ви отримуєте бонуси, які можна використовувати для отримання знижок або інших переваг у наступних покупках.

 1. Зареєструйтеся: Для участі в нашій програмі бонусів вам потрібно зареєструватися в нашому магазині. Це забезпечить вам повний доступ до всіх можливостей на сайті.
 2. Оформлюйте покупки: Робіть замовлення як зазвичай. Кожна покупка призведе до накопичення бонусів на вашому рахунку.
 3. Заробляйте бонуси: Чим більше ви купуєте, тим більше бонусів ви отримуєте. Ми надаємо бонуси за кожну витрачену гривню.
 4. Використовуйте бонуси: Використовуйте свої бонуси для отримання знижок або інших переваг у наступних покупках. Це ваша можливість економити гроші та отримувати більше від наших товарів.

Додаткові Переваги

 1. Реєструйтесь на сайті: Отримати перші 10 балів дуже просто. Вам потрібно перейти на наш сайт та створити обліковий запис.
 2. Пишіть відгуки: Це не тільки чудовий спосіб поділитися з іншими покупцями своїми думками про товар, а ще й гарний спосіб отримати знижку. За кожен написаний відгук отримуйте 1 бонусний бал.
 3. Запрошуйте друзів: Рекомендуйте наш інтернет-магазин своїм друзям, і отримайте додаткові бонуси за кожного нового клієнта.

Умови та правила користування бонусами

 • Цінність одного бонусного бала дорівнює 1 гривні.
 • Бали нараховуються після повного опрацювання замовлення.
 • Бонусні бали за відгук начисляються після його модерації та підтвердження.
 • Бали за запрошеного друга будуть нараховані після оформлення замовлення та його завершення.
 • Прогресивна система знижок дозволяє вам отримувати бонуси від 3% до 15% від суми кожної покупки.
 • Оплачуйте бонусами до 30% від суми замовлення.
 • Отримані бонуси можна витрачати на наступні покупки.
 • Використовувати бонуси можна одразу після їх отримання.
 • Отримані бонуси потрібно використати на протязі 60 днів.
 • Бали неможливо списати якщо в корзині вже є товари зі знижкою.
 • Бонуси не можна використати на акційних товарах.

Не пропустіть можливість отримати більше від своїх покупок. Реєструйтесь в нашій системі бонусів і почніть заробляти відразу. Ми вдячні вам за вашу вірність, і наші бонуси - це наш спосіб сказати "Дякую!".

Приєднуйтесь до нашої програми бонусів сьогодні та отримуйте більше, роблячи покупки у нашому магазині.

Scroll To Top