ME LINE

ME LINE

Лінійка Me Line – унікальна розробка іспанської компанії Innoaesthetics, препарати призначені для лікування пігментних плям будь-якого генезу, для всіх типів шкіри, для обличчя та тіла.

Препарати Me Line (Мілайн) – унікальна розробка іспанської компанії Innoaesthetics, яка призначена для лікування всіх типів пігментацій. Творець цієї системи – лікар Фернандо Буффард, засновник Innoaesthetics, один з найвідоміших біохіміків та фармакологів світу, експерт в області лікування гіперпігментації. Лінійка спрямована на лікування пігментних плям будь-якого генезу, для всіх типів шкіри, для обличчя та тіла.

Косметичні препарати ME Line розроблені спеціально для усунення таких проблем, як мелазма, сонячне лентіго, плями постакне, фотостаріння.

Кожен препарат Мілайн – результат наукових напрацювань 4-х поколінь фармакологів іспанської класичної лабораторії. Це вдале поєднання безпечних для здоров'я інгредієнтів та високих технологій. Тільки такий підхід може забезпечити блискучі результати терапії естетичних недоліків та високий ступінь задоволеності пацієнтів. Кожен продукт від Мілайн – це унікальний препарат, який надає ефективне та найбільш швидке лікування порушень меланогенезу.

Косметика ME Line не тільки бореться з вже наявною пігментацією, а й запобігає виникненню таких проблем в майбутньому. Згідно з висновком СЕС якість продукції ME Line відповідає вимогам чинного санітарного законодавства України.

Loading...
Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
 1. Me Line BB Cream SPF 30
  Тональний зволожувальний крем з SPF 30 Me Line BB Cream
  As low as 2 010,00 ₴
 2. Me Line Pigment Home Mask, 30 g
  Домашня постпілінгова маска для шкіри, схильної до гіперпігментації Me Line 30 g
  2 915,00 ₴
 3. Me Line Caucasian Skin Night Cream, 30g
  Нічний пептидний крем для усунення пігментації Me Line Caucasian Skin Night Cream, 30 г
  4 440,00 ₴
 4. Me Line Gentle Foam, 150 ml
  Очищуюча пінка для вмивання Me Line Gentle Foam, 150 мл
  1 490,00 ₴
 5. Me Line Restore Daily Care, 30g
  Крем - емолієнт для відновлення шкіри після естетичних процедур (чисток, пілінгів, лазерних шліфовок, тощо) Me Line Restore Daily Care, 30 г
  1 925,00 ₴
  • Немає у наявності
  Me Line Caucasian Skin Night, 20g
  Нічний крем для домашньої постпілінгової терапії мелазми/хлоазми Me Line 20g
  3 120,00 ₴
  Розпродано
на сторінці
Scroll To Top
ME LINE ✨ Купити на jenia.com.ua Інтернет-магазин професійної косметики ❤️ Низькі ціни ⭐ оригінальні товари