The Cosmetic Republic

The Cosmetic Republic
Loading...
Відобразити як Сітка Список

2 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
  1. The Cosmetic Pepuplic Anti Dandruff Shampoo, 200 ml
    Шампунь проти лупи і себореї для чутливої шкіри голови The Cosmetic Pepuplic Anti Dandruff Shampoo, 200 мл
    Особлива ціна 656,00 ₴ Regular Price 820,00 ₴
  2. The Cosmetic Republic Oily Hair Cleansing Shampoo, 200 ml
    Шампунь для жирного та комбінованого волосся The Cosmetic Republic Oily Hair Shampoo, 200 мл
    820,00 ₴
на сторінці

THE COSMETIC REPUBLIC - це компанія з виробництва продуктів для догляду за волоссям, яка народилася в Барселоні. Ми поєднуємо найкращі активні складники з новітніми досягненнями наукових досліджень, щоб створювати унікальні продукти для догляду за волоссям. Наша пристрасть до краси та здоров'я волосся зробила нас номером 1 у цій галузі на п'яти континентах.

Найкращий спосіб підтримувати здоров'я волосся - використовувати натуральні складники та уникати хімічно оброблених продуктів. За цим принципом ми розробили лінію продуктів, що не містять парабенів і сульфатів і поважають природний баланс шкіри голови. Ми відбираємо лише найкращу сировину, досліджуємо та розкриваємо її потенціал, аби наші клієнти отримували максимум користі.

Наші запатентовані формули спираються на мікротехнології, а у виробництві застосовується метод холодного віджиму, який покращує ефективність продуктів. Заради здоров'я та міцності волосся ми додатково насичуємо наші продукти вітамінами

У THE COSMETIC REPUBLIC ми невпинно впроваджуємо інновації, які дозволяють пропонувати унікальні рішення для розв'язання проблем, від яких потерпає волосся. Відданість нашої команди відбивається в кожному з наших продуктів. Дослухаючись до потреб клієнтів, наша команда пропонує неперевершені передові засоби та процедури для догляду за волоссям.

Scroll To Top
The Cosmetic Republic ✨ Купити на jenia.com.ua Інтернет-магазин професійної косметики ❤️ Низькі ціни ⭐ оригінальні товари