Close

Maria Galland

Loading...
Відобразити як Сітка Список

4 елементи(ів)

Сортувати у порядку збільшення
 1. Marie Galland 860 Ultimate Caring Mascara Base
  Туш для вій базова з пептидами Maria Galland 860 Ultimate Caring Mascara Base, 4 ml
  1 420,00 ₴
 2. Maria Galland 261 Hydra Global Rich Cream, 50 ml
  Насичений зволожуючий крем для шкіри, який забеспечує інтенсивне зволоження протягом 24 години Maria Galland 261 Hydra Global Rich Cream, 50 мл
  3 850,00 ₴
 3. Maria Galland 160 Sensi Repair Cream, 50 ml
  Maria Galland 160 Sensi Repair Cream - ніжний крем для чутливої шкіри. Зволожує, заспокоює та живить шкіру, забезпечуючи оптимальний комфорт.
  3 050,00 ₴
 4. Maria Galland 940 Refreshing Deodorant, 40 g
  Освіжаючий дезодорант, що уповільнює ріст волосся і пом‘якшує шкіру Maria Galand 940 Refreshing Deodorant, 40 г
  1 066,00 ₴
на сторінці

Історія бренду розпочалась у 60-их роках ХХ століття. Його засновниця Марія Галан, професійний косметолог і талановита танцівниця. Її бачення краси і молодості не було типовим. Вона створила Інститут краси Maria Galland і систему догляду за обличчям, яка базується не тільки на революційних розробках відомих учених, але й на принципах комплексного холістичного підходу.

Марія Галан була впевнена, що кожна жінка унікальна. Як досвідчений косметолог, вона розумілась у потребах шкіри, вміла знаходити шляхи вирішення. Унаслідок цього, у 1962 році, вийшов перший продукт Maria Galland Paris. Це був насичений омолоджувальний крем для схильної до сухості шкіри.

Бренд Maria Galland Paris сьогодні — це повний комплекс засобів для якісного і повноцінного догляду за шкірою у будь-якому віці.

Ефективність професійної косметики пояснюється миттєвим проникненням активних компонентів глибоко у шари шкіри. Цей процес впливає на відновлення структури, оптимальний рівень зволоження шкіри, вирівнює колір обличчя, а вікові зміни менш помітні. Десятки тисяч салонів краси і мільйони жінок з усього світу, віддають перевагу засобам французького бренду — однаково безпечним і результативним. 

Scroll To Top
Maria Galland ✨ Купити на jenia.com.ua Інтернет-магазин професійної косметики ❤️ Низькі ціни ⭐ оригінальні товари